Home

Vertiges À exposer dôme tenis dubai simona halep Londres Baron pilule

Ce cotă are Simona Halep să câștige al 3-lea titlu la Dubai, după evoluția  excelentă din meciul cu Alison Riske - Eurosport
Ce cotă are Simona Halep să câștige al 3-lea titlu la Dubai, după evoluția excelentă din meciul cu Alison Riske - Eurosport

Radio Romania International - Simona Halep, campioană la Dubai

Simona Halep serves up a fine display to advance at Dubai Duty Free Tennis  Championships
Simona Halep serves up a fine display to advance at Dubai Duty Free Tennis Championships

WTA Dubai: Simona Halep și adversara din primul tur - Cum arată traseul  virtual al sportivei noastre - HotNews.ro
WTA Dubai: Simona Halep și adversara din primul tur - Cum arată traseul virtual al sportivei noastre - HotNews.ro

Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons  Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse
Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la  Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv
Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în  semifinala de la Dubai!
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în semifinala de la Dubai!

Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile  WTA Dubai - HotNews.ro
Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile WTA Dubai - HotNews.ro

Halep saves match point to beat Jabeur in Dubai thriller

Simona Halep extends fine form to reach Dubai Tennis Championships  semi-finals
Simona Halep extends fine form to reach Dubai Tennis Championships semi-finals

Simona Halep s-a calificat pentru a treia oară în semifinalele turneului de  la Dubai. Va lupta cu Ostapenko pentru un loc în finală | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat pentru a treia oară în semifinalele turneului de la Dubai. Va lupta cu Ostapenko pentru un loc în finală | Observatornews.ro

Jelena Ostapenko Fights Back against Simona Halep to Reach Dubai Final

Halep vence cazaque e conquista o WTA de Dubai · Revista TÊNIS

Simona Halep vs. Ons Jabeur | Full Match | 2020 Dubai Round of 16 - YouTube

Watch This: Halep hot shot stuns Jabeur in Dubai

Halep eases past Jabeur to reach Dubai semifinals

I Really Want It" - Simona Halep Ahead of WTA Dubai 2020 Finals -  EssentiallySports
I Really Want It" - Simona Halep Ahead of WTA Dubai 2020 Finals - EssentiallySports

Halep fights past Rybakina in Dubai for 20th career title

Halep picks up 20th WTA title by squeaking past Rybakina in Dubai

WTA - Simona Halep reaches 1st Dubai Duty Free Tennis Championships SF!  Edges Makarova 63 16 75--> http://wtatenn.is/CJs8Eo | Facebook
WTA - Simona Halep reaches 1st Dubai Duty Free Tennis Championships SF! Edges Makarova 63 16 75--> http://wtatenn.is/CJs8Eo | Facebook

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o  pe Ons Jabeur
Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o pe Ons Jabeur

Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a  calificat și în finala de dublu - Eurosport
Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a calificat și în finala de dublu - Eurosport